Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Правоохоронці затримали "блогерів", які незаконно здійснювали зйомки над атомною електростанцією

19 января
05:39 2021

Охорона ВП "Южно-Українська АЕС" помітила рух безпілотного літального апарату (БПЛА) над об’єктом, що охороняється. Затриманих "блогерів" передали співробітникам СБУ. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу МВС.

"16 січня 2021 року о 12:30 оперативний черговий військової частини 3044 з охорони ВП "Южно-Українська АЕС" отримав сигнал від автоматизованого комплексу моніторингу та виявлення безпілотних літальних апаратів про рух БПЛА в санітарно-захисній зоні ВП "Южно-Українська АЕС". Комплекс сповістив рух БПЛА в напрямок об'єкта, що охороняється", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що про несанкціонований запуск БПЛА поблизу об’єкта було поінформовано органи поліції та СБУ.

"Завдяки вмілим та рішучим діям групи реагування військової частини 3044 Національної гвардії України не допущено несанкціонований проліт над атомною електростанцією та затримано оператора, який здійснив запуск БПЛА. Затримані громадяни виявилися “блогерами” та були передані працівникам СБУ", — йдеться у повідомленні.

Источник: unn.com.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u178832346/domains/dneprcity.net/public_html/news/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать