Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

"Повстання машин": у відео показали, як сотні Tesla оновлюються одночасно

20 февраля
21:16 2021

Ймовірно, процес оновлення програмного забезпечення автомобілів проходжив одночасно за допомогою супутника.

На YouTube-каналі World Wide Video опублікували відео процесу оновлення бортового програмного забезпечення на Tesla. Як видно в ролику, сотні електрокарів одночасно стали блимати аварійними вогнями (в підтвердження процесу прийому “прошивки”) – наче власники вирішили влаштувати велике шоу.

Де саме було зроблено запис, невідомо. Ймовірно, це був заводський майданчик, звідки вже складені автомобілі відправляються до покупців. Оновлення електрокарів відбувалося по супутнику.

За однією з версій, для одночасного оновлення програмного забезпечення використовувалися супутники Starlink, розгортанням яких зараз займається аерокосмічна компанія Ілона Маска — SpaceX; ці супутники повинні забезпечити широкосмуговий доступ до інтернету. Проте, за іншими даними, у процесі апдейту були задіяні традиційні стандарти зв'язку, оскільки наразі електрокари Tesla не оснащуються обладнанням для прийому сигналів Starlink.

Источник: 24tv.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u178832346/domains/dneprcity.net/public_html/news/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать