Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

На Гаваях у будинках встановлять побутові батареї Tesla, які підключать до віртуальної електростанції

24 января
17:04 2021

Побутові батареї Tesla Powerwalls буде працювати на новій віртуальній електростанції, розробленій компанією Swell Energy на Гаваях.

Про це пише Electrek.

У поєднанні з сонячною батареєю акумуляторні батареї створюють розподілену енергетичну систему потужністю 80 МВт/100 МВт-год.

Віртуальна електростанція складається з розподілених енергетичних ресурсів, наприклад, домашніх сонячних панелей і батарей, об'єднаних у мережу для забезпечення потреб клієнтів і більш ефективного управління.

Ця ідея стає все більш популярною в останні роки паралельно з процесом закриття електростанцій на викопному паливі.

Нова розподілена електростанція повинна буде забезпечити чистою енергією приблизно 6000 будинків на Оаху, Мауї та Гаваях. Потужність системи, що складається з сонячних ферм і акумуляторів Powerwall, складе 80 МВт.

Каліфорнійська компанія Swell Energy з Tesla вже реалізувала кілька проєктів зі створення віртуальних електростанцій. Одним з найвідоміших є проєкт віртуальних електростанцій у Південній Австралії, де компанія Tesla оголосила, що досягла угоди з урядом про встановлення сонячних батарей та електромереж до 50 тисяч будинків.

Источник: rubryka.com

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать