Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Кіберполіція викрила хакера, який на замовлення іноземних громадян зламував програмне забезпечення

01 апреля
07:30 2021

Фігурант вносив зміни до програмних кодів платних програм і робив доступ до них безкоштовним. У результаті правовласникам було нанесено майже 1,5 мільйона гривень збитків.

Протиправну діяльність 27-річного чоловіка викрили співробітники управління протидії кіберзлочинам у Львівській області спільно зі слідчими Львівського районного управління поліції.

Хакер на замовлення здійснював злам платних програм для технічних спеціалістів. Чоловік вносив зміни до програмного коду, щоб обійти ліцензію та зробити програми безкоштовними. Свої послуги рекламував на профільних форумах, злам однієї програми коштував близько 3 000 гривень. Замовниками були переважно іноземні громадяни. В результаті таких дій правовласники зазнали майже 1,5 мільйона гривень збитків.

Крім цього, чоловік здійснював злам платних програм, створених іншими хакерами для підбору паролів до соціальних мереж. Надалі ці програми він продавав за нижчою ціною.

В оселі фігуранта працівники поліції провели обшуки та вилучили комп’ютерну техніку, що використовувалася у протиправній діяльності.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження ч. 2 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерів, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Галицька окружна прокуратура.

Источник: stopcor.org

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать