Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Керуючу магазином оштрафували на 34 тисячі за порушення карантину «вихідного дня»

28 января
17:33 2021

Наприкінці осені минулого року на керуючу магазину склали протокол за порушення карантинних умов, повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на реєстр судових рішень

Порушення зафіксували на проспекті Соборному у неділю, 22 листопада, коли діяв карантин вихідного дня. Керуюча магазином обслужила покупця, а саме продала йому флеш-носій. На жінку склали адміністративний протокол за ст. 44-3 КУпАП.

Суд у цій справі відбувся 21 січня. Керуюча магазином, яка не з’явилася на засідання, не визнала своєї провини в порушенні карантину. Адвокат намагався пояснити суду, що покупка була видана в якості інтернет-замовлення, як зазначено в чеку. Втім, на відеозаписах було видно, як покупець вибирає товар і його консультують в магазині. Після на касі покупець оплатив за товар готівкою.

Таким чином, суд, дослідивши всі докази, все ж оштрафував порушницю карантину на 34 тисячі гривень. Також вона повинна заплатити 454 гривні судового збору.

Источник: tv5.zp.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u178832346/domains/dneprcity.net/public_html/news/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать