Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Інтернет-шахраї ошукали жінку на 5 тисяч гривень

05 апреля
23:29 2021

Через доволі стару, але все ще актуальну шахрайську схему, тернополянка втратила 5 тисяч гривень. Причиною став акаунт подруги у соціальних мережах.

Як повідомляють в Головному управлінні Національної поліції в Тернопільській області, наша краянка отримала повідомлення від подруги в інстаграмі про те, що начебто у неї проблеми зі здоров’ям і потрібні кошти на лікування – 5 тисяч гривень, яких у неї немає.

– Не роздумуючи дівчина перекинула на картку, номер якої був вказаний у пості, п’ять тисяч гривень. Лише згодом дізналася, що у колежанки все гаразд, а її акаунтом скористалися невідомі особи, – йдеться у повідомленні.

Дівчина звернулась в поліцію, однак знайти таких шахраїв надзвичайно важко, тому спеціалісти Департаменту кіберполіції рекомендують здійснити деякі дії, аби вберегти свої сторінки від злому:

-проходити автентифікацію лише на офіційній сторінці соціальної мережі або в мобільному додатку;
-не довіряти підозрілим листам від імені адміністрації, які вимагають від користувачів дані доступу до акаунту.

Також ми порекомендуємо увімкнути на сторінці двофакторну аутентифікацію. Тобто коли ви входитимете у свій акаунт, окрім логіну та паролю, вам також надійде смс-повідомлення на номер мобільного телефону із спеціальних кодом, ввівши який, ви зможете авторизуватися.

Источник: teren.in.ua

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать