Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Ілон Маск отримає 9 мільярдів доларів бонусу – звіт Tesla

29 января
06:14 2021

Засновник і генеральний директор Tesla Ілон Маск може отримати близько 7 млрд. доларів США завдяки результатам роботи компанії в 2020 році

Згідно з повідомленням видання Reuters, пакет опціонів, швидше за все, буде запущений завдяки сильним результатам продажів у другій половині минулого року.

Поки він не отримує заробітну плату від Tesla, згідно з його контрактом на 2018 рік, Маск отримує акції в компанії за дуже зниженою ставкою, якщо компанія досягає заздалегідь визначених цільових показників.

У липні 2020 року Маск отримав 2,1 млрд. доларів США, що також пов’язано з результатами бізнесу в першій половині року.

Раніше цього місяця Маск став найбагатшою людиною у світі, чия чиста вартість на той час становила приблизно 195 млрд. доларів США.

За останній рік вартість Tesla зросла приблизно на 700 відсотків, що робить його найдорожчим виробником автомобілів у світі, незважаючи на те, що продано лише частку автомобілів порівняно з найбільшими за обсягом автовиробниками у світі.

Источник: autoporady.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u178832346/domains/dneprcity.net/public_html/news/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать