Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Фінансова грамотність для підприємців: освітній серіал від державної онлайн-платформи

12 февраля
02:46 2021

Електронна платформа "Дія. Бізнес" створила навчальний серіал для потенційних та досвідчених підприємців. Окрім відеороликів, користувачам пропонують ознайомитися з конкретними даними окремого бізнесу з поясненнями у форматах PDF та Excel.

Навчальні відео "Фінансова грамотність для підприємців" мають на меті допомогти потенційним та досвідченим бізнесменам покращити навички управління власними коштами.

Що відомо про проєкт

Підготовка навчального серіалу стала можливою завдяки підтримці міжнародних партнерів в рамках чотирирічного проєкту IFC "Фінансова інклюзія задля економічного зростання в Україні", який реалізується спільно з Державним секретаріатом з економічних справ Швейцарії та Фондом ефективного врядування Великої Британії.

Серіал складається з 20 уроків тривалістю близько 3 хвилин та окремих відео з поясненнями від 10 до 20 хвилин. Проєкт пропонує ознайомитися з основами бізнес-фінансів, важливими показниками та розрахунками у підприємницькій діяльності.

Де переглянути серіал

Відеоролики доступні для безкоштовного перегляду на некомерційній платформі "Дія. Бізнес" для авторизованих користувачів. Щоб зареєструватися на онлайн-ресурсі, необхідно вказати свою електронну пошту, придумати пароль та перейти за посиланням, яке надішлють на поштову скриньку.

Источник: 24tv.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u178832346/domains/dneprcity.net/public_html/news/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать