Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Електрокари Tesla тепер випускаються у стильному чорному кольорі

12 февраля
22:30 2021

Як вже могли помітити фанати Tesla, оновлені Tesla Model S та Model X нарешті будуть випускатися в чорному забарвленні, так само як й оновлена ​​Model 3. Нагадаємо, що перший “чорний” електромобіль Tesla Model 3 отримав цей стильний колір декількома місяцями раніше.

Перша версія в “темному” виконанні була випробувана на Tesla Model Y, яка з самого початку випускалася без хромованих елементів. Тепер й всі інші моделі випускаються також затемнені (навколо вікон, дверних ручок, передня лінія під логотипом), збігаючи унікальний респектабельний стиль.

Як зазначають фахівці, таке забарвлення може бути корисно як з точки зору витрат, так і для навколишнього середовища. У будь-якому випадку, “затемнені” моделі 2021 року в порівнянні з попередніми версіями з хромованими елементами виглядають дуже стильно. Вочевидь, це ще один крок Tesla до збільшення продажів по всьому світу.

32021-tesla-model-s213111.jpg (53 KB)

Источник: ampercar.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u178832346/domains/dneprcity.net/public_html/news/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать