Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Чоловік заробив $16 000 за стрім сну, дозволяючи глядачам себе будити

17 февраля
12:11 2021

Блогер на платформі Twitch заробив $16 000, транслюючи свій сон і дозволяючи глядачам заважати йому будильниками та фальшивим собачим гавканням.

Заробляти гроші уві сні звучить занадто добре, щоб бути правдою, оскільки багатьом з нас досить важко заробляти на життя, навіть поки ми не спимо.

Але багато впливових людей переходять до нової популярної тенденції: "потоку сну".

Серед найвідоміших стримерів сну є азіатський Енді.

26-річний хлопець із Лос-Анджелеса за одну ніч заробив $16 000 за свій прямий ефір у Twitch, хоча в результаті він не виспався.

"Щиро дякую! – сказав він наприкінці свого прямого ефіру Twitch, який згодом опублікував на YouTube, – Раніше я їздив на Uber за 16 доларів на годину".

Twitch в основному починалася як ігрова платформа, на якій деякі користувачі заробляли до $200 000 на рік.

Зараз вона має партнерську програму Twitch для тих, хто серйозно ставиться до ігрової кар’єри, а дехто навіть використовує Twitch, щоб спробувати збільшити участь виборців та збір коштів на благодійні цілі.

У блогера Енді, відомого своїми витівками, включаючи розриванням сорочки в Starbucks є понад 40 000 підписників у Twitter та Instagram та 1 мільйон на YouTube.

Однак він чи не єдиний популярний блогер, який заробляє гроші із закритими очима.

Відомо, що Крижаний Посейдон заробив $5000 за вісім годин спання в 2017 році. Як і Енді, він дозволяв, щоб його глядачі могли порушити його сон.

Є й інші блогери, чиї відео присвячені виключно сну, наприклад Алекс Шеннон, який робить сон центральною частиною свого бренду. З 2018 року Шеннон подорожує світом, щоб спати в найрозкішніших місцях.

Источник: vgolos.com.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u178832346/domains/dneprcity.net/public_html/news/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать