Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Батько намагався повторити за донькою гімнастичні вправи: кумедні відео

07 сентября
12:53 2020

Неймовірно, коли батьки не тільки підтримують нащадків в їхніх хобі, але й самі пробують робити те, що подобається дітям. Татусь Еш Міллс тому яскравий приклад. Австралієць повторює вправи своєї доньки-гімнастки і показує це все у мережі.

За словами чоловіка, коли його маленька Алекс пішла у школу гімнатистики, він лише з гордістю спостерігав за її щоденними тренування. Однак одного дня Еш Міллс і сам вирішив займатись вправами, а його вчителем стала школярка. Всі, зазвичай, невдалі спроби повторити трюки вони викладають в інстаграмі та ТікТок, де на нові кумедні ролики невтомного батька і його доньки очікують тисячі людей.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Beam mounts…. ————————————————————- @gymnasticsdirect #gymnasticsdirect #beam

Публикация от Alex and Ash (dad) (@my_gym_dad)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Almost Dad… —————————————————————- @airtrackfactory #airtrack #airtrackfactory #atfgymdad

Публикация от Alex and Ash (dad) (@my_gym_dad)

Відео Еш і Алекс Міллси полюбляють з гумором підписувати. До прикладу, в одному ролику можна було побачити саркастичну фразу "Чудова спроба, тату", або ж "Ну от, знову". На всіх кадрах Алекс демонструє нові вміння, які отримала у спеціальній школі, та спробу її батька повторити це.

Та не всі спроби Еша Міллса є провальними. Після годин тренування з донькою австралійському татусю таки вдається повторити складні вправи. На власному прикладі він показує нащадку, що наполеглива робота завжди дає результат.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

(Hope they said nice things about us)

Публикация от Alex and Ash (dad) (@my_gym_dad)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Thank you so much for everything you do for us. We love you so much and hope you had an amazing day even though it had to be in isolation Happy Father’s Day all the Dads #fathersday #happyfathersday

Публикация от Alex and Ash (dad) (@my_gym_dad)

Викликає захват у мережі й те, що спроба підтримати донечку переросла у справжнє сімейне хобі. Еш Міллс зробив все для того, аби його Алекс могла займатись не тільки в спеціальному залі, але й вдома. Для дівчинки він придбав необхідне обладнання, яким тепер і сам залюбки користується.

А от щодо травм, то в одному коментарі татусь зізнався, що тільки раз отримував серйозне пошкодження. Тоді під час виконання сальто на батуті він невдало приземлився, після чого провів обстеження в клініці. Однак це не завадило Ешу Міллсу повернутись до спільних розваг з донечкою.

Источник: u-news.com.ua

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать