Новости Днепра


Новости Днепра и Украины

Amazon подала в суд, щоб уникнути санкцій за недотримання протиепідемічних заходів

13 февраля
18:52 2021

Аmаzоn пoдaлa позов проти прокуратури штату Нью-Йорк, щоб запобігти судовим позовам в зв’язку з діяльністю компанії під час епідемії коронавірусу минулої весни.

Про це пише Reuters.

У позові, поданому до федерального суду Брукліна, Amazon звинуватила генерального прокурора Летицію Джеймс в тому, що вона вийшла за рамки своїх повноважень, погрожуючи подати в суд, якщо компанія не виконає ряд вимог.

Amazon заявила, що федеральні закони про працю та безпеку мають пріоритет над законами Нью-Йорка.

Платформа привернула увагу 10 місяців тому, коли робітники протестували проти умов на складі в Стейтен-Айленді, а Amazon звільнила Крістіана Смоллса.

Джеймс тоді сказала, що Amazon, можливо, порушила закон. Нью-Йорк оголосив про розслідування, і сенатори поставили під сумнів дії Amazon.

Джеймс назвала позов Amazon “сумною спробою відволіктися від фактів і ухилитися від відповідальності за свої невдачі в захисті працьовитих співробітників від смертельного вірусу”.

Судовий процес показує, що Amazon вважає, що її несправедливо обмовили, незважаючи на численні запобіжні заходи щодо COVID-19, регулярне тестування і плани по вакцинації співробітників.

Як повідомлялося раніше, наприінці березня майже 200 тисяч працівників американської компанії з доставлення Instacart, а також робітники складу Amazon.com Inc в Стейтен-Айленді влаштували страйк, щоб привернути увагу до питань безпеки і зарплати людей, які працюють в умовах пандемії коронавірусу.

Источник: bykvu.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u178832346/domains/dneprcity.net/public_html/news/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5

Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать